O nas

PASTELOVE przedszkole Katowice

Misją przedszkola “PasteLOVE” jest stworzenie dla naszych najmłodszych miejsca, gdzie pod opieką wykwalifikowanej kadry będą mogły rozwijać się w przyjaznej atmosferze, co pozwoli na przygotowanie ich do etapu nauki szkolnej.

Dzieci w naszym przedszkolu są bezpieczne. Dbamy również o to, aby były szczęśliwe! Mogą zwrócić się do nas w każdej sprawie, a my dołożymy wszelkich starań, aby czuły się zrozumiane i w pełni akceptowane. Naszym zadaniem jest pokazanie im różnorodności otaczającego je świata i wzbudzenie ciekawości, prowadzącej do poznania i rozwoju własnych zainteresowań.

Więcej

Co nas wyróżnia?

Najlepsze cechy naszego nowoczesnego przedszkola

Przedszkole “PasteLOVE” to miejsce, którego sercem są dzieci. Ich wymagania, potrzeby i bezpieczeństwo stanowią priorytet, a różnorodne możliwości spędzania czasu wolnego pozwalają na wielokierunkowy rozwój. Tutaj nauce towarzyszy zabawa i  nie ma miejsca na nudę! Każdy jest tak samo ważny, akceptowany i lubiany. Dni są tu pełne pozytywnych emocji, tworzących niezapomniane wspomnienia. Pierwsze, zawiązane przyjaźnie procentują na lata, a nabyte umiejętności pozwalają na bezstresowy początek kolejnego etapu – etapu nauki szkolnej. 

Więcej
wykwalifikowana kadra
nowoczesne metody nauczania
zabawa i nauka w grupie
wysokiej jakości sale
zdrowa żywność
edukacja ekologiczna