Co nas wyróżnia?

Co nas wyróżnia?

Przedszkole “PasteLOVE” spełnia wysokie wymagania dotyczące kształcenia i bezpieczeństwa przedszkolaków.

Wyróżniają nas:

  • Wysoko wykwalifikowana kadra, mająca wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi oraz oddany personel administracyjno-obsługowy. 
  • Nowoczesne metody dydaktyczne. Uczymy przez zabawę i rozwijamy naturalną ciekawość świata. Wykorzystujemy nowoczesne metody nauczania, aby jak najlepiej przygotować dzieci do edukacji szkolnej. Kształtujemy postawy ekologiczne oraz umożliwiamy rozwój kompetencji społecznych naszych najmłodszych poprzez zachęcanie do współdziałania w grupie. 
  • Sale dydaktyczne są świetnie  wyposażone, spełniają najwyższe wymagania dotyczące bezpieczeństwa i edukacji.  Dzięki zastosowanym materiałom i technologiom, nowoczesnej termowentylacji i  klimatyzacji, przedszkole Pastelove  jest przyjazne alergikom.
  • Pyszne, zdrowe i pełnowartościowe posiłki, spełniające rygorystyczne wymogi zapotrzebowania energetycznego i jakościowego dla dzieci w wieku przedszkolnym.
  • Oferta edukacyjna dopasowana do potrzeb i możliwości dzieci.

Jeśli szukasz przedszkola, do którego Twoja Pociecha będzie chętnie chodzić i w którym przekona się, że nauka to świetna zabawa, dobrze trafiłeś!

Zapraszamy do Pastelovego 🙂

wykwalifikowana kadra
nowoczesne metody nauczania
zabawa i nauka w grupie
wysokiej jakości sale
zdrowa żywność
edukacja ekologiczna