Kuchnia – jadłospis

Wyżywienie w przedszkolu zapewnia firma cateringowa, która od wielu lat utrzymuje się na rynku gastronomicznym dzięki zapewnieniu wysokiej jakości posiłków przygotowywanych z naturalnych składników – bez zastosowania dodatków chemicznych i polepszaczy. Dania serwowane przedszkolakom spełniają rygorystyczne normy, o czym świadczyć może wdrożony w zakładzie certyfikat HACCP analizujący bezpieczeństwo żywności. 

Menu składa się z trzech posiłków, w których skład wchodzi: śniadanie, dwudaniowy obiad i podwieczorek w porcjach dopasowanych do wieku. Aby zapewnić Ci jak największą kontrolę nad jadłospisem swojej Pociechy, oferujemy konsultacje z dietetykiem.

Jeśli Twoje Dziecko ma specjalne potrzeby żywieniowe, np. nie toleruje laktozy, glutenu czy jest małym wegetarianinem, dietę ustalimy indywidualnie bez dodatkowych kosztów.

Dokładamy wszelkich starań, aby posiłki były smaczne i zdrowe. Serwujemy pyszne, domowe jedzenie, przywołujące wspomnienia niezapomnianych racuszków, pierożków czy rosołu przygotowywanego przez nasze babcie.

Dania są różnorodne, nakierowane na upodobania kulinarne dzieci. W menu znajdują się także produkty pozwalające na rozwinięcie gustu kulinarnego małych smakoszy, jak: awokado, rukola, cielęcina czy dorsz.