Katarzyna Borowiec

instruktor gimnastyki ogólnorozwojowej

Katarzyna Borowiec

Jestem absolwentką liceum taneczno-teatralnego w Krakowie oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, gdzie skończyłam kierunek aktywność fizyczna i żywienie w zdrowiu publicznym o specjalności: Trening w otyłości i chorobach przewlekłych oraz uzyskałam legitymację instruktorską fitness dla kobiet w ciąży i po porodzie. Na studiach uczęszczałam na wiele praktycznych zajęć m.in. z gimnastyki, tańca oraz fitnessu.
Od dziecka jestem związana ze sportem i aktywnością fizyczną. Od najmłodszych lat trenowałam karate, uczestniczyłam w różnych zajęciach sportowych m.in. z gimnastyki oraz tańca, który stał się moją największą pasją. Chcąc się rozwijać w tym kierunku, próbowałam wielu styli tanecznych m.in. taniec współczesny, jazz, balet, taniec towarzyski, ludowy, break dance, hip hop, dancehall, high heels.
Od 2016r. zdobywam doświadczenie w pracy z dziećmi prowadząc zajęcia.
Aktualnie jestem instruktorką fitness oraz tańca i od kilku lat pracuje z dziećmi, dorosłymi oraz seniorami prowadząc zajęcia. Praca z dziećmi daje mi satysfakcję oraz wiele przyjemności.