Sandra Hartwig

pomoc nauczyciela

Sandra Hartwig

” Wszystkiego co naprawdę trzeba wiedzieć, nauczyłem się w przedszkolu – o tym jak żyć, co robić, jak postępować, współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać, myśleć, marzyć i wyobrażać sobie świat”

R. Fulghum

W swojej pracy staram się zrobić wszystko, by podobne słowa śmiało mogły paść z ust moich podopiecznych. Dobro dziecka jest dla mnie najważniejszym i najistotniejszym celem. Cieszę się, że dzięki pracy w przedszkolu mogę towarzyszyć dzieciom w odkrywaniu tego wszystkiego, co niesie ze sobą otaczający nas świat, codziennie dzieląc się z nimi przy tym swoją wiedzą, serdecznością oraz troskliwą opieką.

Wykształcenie

Ukończyłam kurs „Asystent nauczyciela” podczas którego nauczyłam się jak wspomagać nauczycieli w ich codziennej pracy w przedszkolu  m.in. podczas realizacji zadań opiekuńczo – wychowawczych oraz dydaktycznych.

Doświadczenie zawodowe:

Swoje doświadczenie zdobyłam w trakcie kilkuletniej pracy w przedszkolu, gdzie wspierałam nauczycieli w codziennym przygotowywaniu zajęć dydaktycznych, opiece nad dziećmi podczas spacerów, wycieczek i zabaw na wolnym powietrzu a także pomagałam dzieciom przy spożywaniu posiłków, sprzątaniu po zajęciach czy czynnościach higieniczno-sanitarnych.

Pracowałam również jako opiekunka prywatna – zajmując się dziećmi w wieku od 2,5 do 6 lat.