Karolina Ochojska

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Karolina Ochojska

Praca z dziećmi przynosi mi ogromną satysfakcję, a codzienne obserwowanie ich rozwoju daje mi naprawdę wiele radości. Z moimi podopiecznymi uwielbiam być na stopie przyjacielskiej, razem tworzymy przyjazną, domową atmosferę, co kształtuje wspaniałe relacje z wychowankami, oparte na budowaniu zaufania i wspólnej przestrzeni, aby każdy mógł odnaleźć samego siebie. Dobro każdego dziecka i poświęcenie mu odpowiednio dużo uwagi, jest dla mnie bardzo ważne.
Jestem osobą otwartą na nowe wyzwania, kreatywną, z masą pomysłów, które staram się realizować w codziennych aktywnościach z dziećmi.

Na codzień interesuje się sportem, przez długi czas byłam związana z siatkówką, aktualnie chętnie spędzam czas na siłowni, grając w tenisa czy jeżdżąc na rolkach. Uwielbiam też wszelkie aktywności plastyczne.

Doświadczenie zawodowe:

Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywam stale od 2017 roku, m.in. dzięki pracy w żłobku jako opiekunka, ale również zajmując się dziećmi w wieku przedszkolnym jako opiekunka prywatna, czy animator czasu wolnego.