Daria Sojka

instruktorka tańca

Daria Sojka

Głównym celem moich zajęć jest stworzenie wspaniałej, tanecznej atmosfery, by poprzez dobrą zabawę poprawić postawę oraz zbudować pewność siebie. Na zajęciach staram się zarażać uczestników pozytywną energią.

Doświadczenie zawodowe:

Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywam stale od 2017 roku, m.in. dzięki pracy w żłobku jako opiekunka, ale również zajmując się dziećmi w wieku przedszkolnym jako opiekunka prywatna.

Jestem tancerką tańca towarzyskiego z klasą taneczną „A”, instruktorką tańca oraz nauczycielem. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęłam w wieku 6 lat. Pierwsze taneczne doświadczenia zdobywałam w klubie „Wir” w Mysłowicach, gdzie trenowałam przez wiele lat. Swoje umiejętności doskonaliłam na szkoleniach oraz warsztatach z najlepszymi instruktorami z Polski oraz zza granicy. Wielokrotnie uczestniczyłam w ogólnopolskich oraz międzynarodowych turniejach tańca towarzyskiego z licznymi sukcesami. Od kilku lat prowadzę zajęcia dla dzieci oraz dorosłych. W tańcu najbardziej cenię sobie możliwość ekspresji muzyki za pomocą ruchu.

W wolnej chwili (gdy jeszcze taką znajdę)  biegam i wędruję po górach w każdych warunkach pogodowych