Agnieszka Strzoda

nauczyciel wychowania przedszkolnego

Agnieszka Strzoda

,,Dobry wychowawca, który nie narzuca, ale inspiruje, nie kontroluje, ale motywuje, nie uciska, ale kształtuje, nie dyktuje, ale uczy, nie żąda, ale pyta – przeżyje z dziećmi wiele magicznych chwil.” Janusz Korczak zdefiniował idealnego wychowawcę, a ja aspiruję do pełnienia takiej roli dla Państwa dzieci. Nauczanie dla mnie to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja. Mam kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi zarówno w żłobku jak i przedszkolu. W mojej pracy szczególnie zwracam uwagę na indywidualne podejście do każdego dziecka oraz stosowanie metody NVC( Nonviolet Communication- Komunikacja Bez Przemocy). Prywatnie jestem mamą 12- letniej córki, co pozwala mi lepiej zrozumieć obawy i potrzeby rodziców, z którymi codziennie się spotykają. Mam nadzieję, że będziemy mogli owocnie współpracować, aby wspólnie wspierać rozwój dzieci.

W wolnym czasie lubię czytać książki psychologiczne i sensacyjne oraz aktywnie spędzać czas(taniec, jazda na rowerze, pływanie).